Polecamy


Wydarzenia


Batszeba Teatr Gdynia Główna 24 mar. 19:00
W procesie toczącym się przeciw Batszebie na ławie przysięgłych zasiądą widzowie i to oni zdecydują o jej winie.

Czerwony kapturek (trochę inna historia) Teatr Gdynia Główna 25 mar. 12:00
Czy wszystkie wilki są złe, a dorośli dobrzy? Lepiej polegać na zdaniu innych czy na własnym rozumie? Na te pytania będzie musiał odpowiedzieć sobie Czerwony Kapturek, któremu zresztą daleko do ideału...
Od WESELA do WESELA wg Wesela Stanisława Wyspiańskiego Teatr Gdynia Główna 7 kw. 19:00
Napisany przeszło sto lat temu dramat wciąż zadaje nam, Polakom te same niewygodne pytania. Czy Poeta i Dziennikarz wreszcie będą umieli na nie odpowiedzieć? Czy podejmą się powierzonej im przez Duchy misji? A może ponownie skażą nas na kolejne stulecie podrygiwania w takt chocholego tańca?


Tymoteusz Rym Cim Cim inspirowany sztuką Jana Wilkowskiego Teatr Gdynia Główna 8 kw. 12:00
Pełen humoru i ciepła spektakl o niesfornym niedźwiadku – Tymoteuszu Rym Cim Cim i samotnie wychowującym go Tacie niedźwiedziu. Tymoteusz przygarnia bezdomnego psa, co prowadzi do wielu zabawnych perypetii. W przedstawieniu ożywają poduszki, koce, poszewki i inne przedmioty codziennego użytku, kreując przy pomocy wyobraźni widza pełnokrwiste komediowe postacie z serii dziecięcych sztuk Wilkowskiego o Tymoteuszu: Misia i jego Tatę, Ptaki, Kwokę, Psiuńcia i Lisicę.
Emigrantka Teatr Gdynia Główna 13 kw. 18:30
taneczny duodram komediowy w reżyserii Tomasza Valldal-Czarneckiego

Bajka o księciu Pipo i jego czerwonym koniku wg Pierre’a Gripariego Teatr Gdynia Główna 15 kw. 12:00
Opowieść o księciu imieniem Pipo, który przemierza świat w poszukiwaniu swoich prawdziwych rodziców i pięknej, prostej rzeczywistości, której wspomnienie sięga lat dzieciństwa. Droga ta nie należy do łatwych, jednak tylko podjęcie związanych z nią wyzwań i miłość do rodziców, może doprowadzić Pipo do osiągnięcia celu.

Kalendarz


BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google